Hakkımızda


1997 Yılında İstanbul/ Kozyatağı Semtinde Nuri KAPLANOĞLU  Yönetiminde Star Uluslararası çiçekçilik ünvanını alarak hizmete başlamıştır, 2010 yılında PENDİK şubesini açmanın başararısını yakalamıştır.


İLKELERİMİZ:  İlkelerimiz, titizlik, özveri, güven, iyi hizmet sunmak, müşterilerimize olan saygınlığımızı kazanmak ve en önemlisi müşterilerimizi en iyi şekilde temsil etmektir. Firmamız bazı organizasyon çalışmalarına katkılarından dolayı çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından plaketlerle ödüllendirilmiştir. Kurumlaşmış bir firma olarak servisimizde ilke edindiğimiz titizliği müşteri seçiminde de aynı şekilde sürdürmek ve sizlerle tanışıp hizmetlerimizi sunmak en büyük arzumuzdur.


HİZMETLERİMİZ: Siz değerli müşterilerimizi kazanmak daha da önemlisi kaybetmemek için sunduğumuz hizmetlerimizi şöyle sıralayabiliriz; 


Müessesemizde daima taze çiçek, bol ithal sepet ve sağlıklı saksı bulunmaktadır, Sepetler, Aranjmanlar, El Buketleri, Gelin Buketleri, Orkideler, Gül Gurupları, Kuru ve Yapay Çiçekler, Saksı Bitkileri, Merasim çelenkleri, peyzaj uygulamaları, Çiçekçilik ve bahçe sanatının en ince ayrıntıları ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özenle hazırlanmakta ve sunulmaktadır, Müşterilerimiz için önem taşıyan özel günlerde istekleri doğrultusunda kendilerine her türlü yardımda bulunmak genel ilkelerimiz arasındadır.  

Müessesemiz çiçeklerin hazırlanışından,sunuluşuna kadar aynı itina ve özeni göstererek siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

 
Müessesemizde müşterilerimizin siparişleri yalnızca telefondan değil mevcut web sitemizdeki on-line satış hizmetlerinden veya e-mail adresimize ulaşılarak da alınmaktadır. - Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek ve bizleri daha iyi tanıyabilmeniz için web sayfamıza tıklamanız Yeterlidir  


Hakkımızdaki tüm düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve eleştirilerinizi bekleriz.

  
 
Müşteri Hizmetleri               Tel: 0216 384 70 38 
Tel/Faks:                          Tel: 0216 375 24 24 
7/24 Müşteri Hizmetleri:       Gsm: 0532 436 12 04 
7/24 WhatsApp Hizmetleri:    Gsm: 0532 436 12 04 
7/24 Sms Hizmetleri            Gsm: 0532 436 12 04 
E-posta                             info@starcicekcilik.net 


Sevgi Ve Saygılarımızla 
Nuri KAPLANOĞLU